Reklama

Reklama

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego pracuje w miarę normalnie

Opublikowano: 21 października 2020 10:00
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego pracuje w miarę normalnie, ale obowiązuje wiele zasad sanitarnych | foto Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mimo pogarszającej się sytuacji epidemicznej, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego pracuje normalnie. Obowiązuje przestrzeganie zasad sanitarnych, a część pracowników wykonuje obowiązki zdalnie.

Reklama

Obsługa interesantów

 

W związku z pandemią została ograniczona liczba gości z zewnątrz. Natomiast liczba miejsc obsługi osób spoza urzędu została ograniczona do niezbędnego minimum. Miejsca takie jak kancelaria ogólna przy ul. Grottgera 4 (punkt przyjmowania dokumentacji), punkt kontaktowy i informacyjny, portiernie oraz miejsca obsługi bezpośredniej interesantów są odpowiednio zabezpieczone, m.in. za pomocą pleksiglasowej obudowy. Sama obsługa odbywa się przy zachowaniu środków ostrożności, a pracownicy tych punktów mają maseczki albo przyłbice. Z kolei korespondecja zewnętrzna, przesyłki pocztowe i dostawy kurierskie każdorazowo podlegają dezynfekcji.

 

- Ze względów bezpieczeństwa zachęcam, w miarę możliwości, do telefonicznego lub mailowego kontaktu z urzędem. Numery telefonów i adresy mailowe znajdują się na stronie internetowej urzędu. Warto skorzystać także z platformy ePUAP - mówi Jarosław Stawiarski, marszałek województwa lubelskiego. 

 

Możliwa jest zdalna praca

 

Pracownicy urzędu mogą pracować zdalnie. Decyzja w tej sprawie jest podejmowana indywidualnie dla każdego pracownika z uwzględnieniem warunków i charakteru wykonywanej pracy na danym stanowisku służbowym. Na dziś (21 października) 296 pracowników wykonuje pracę zdalnie.

 

Poza tym, pracownicy urzędu, przemieszczając się po budynku, są zobowiązani do zachowania bezpiecznej odległości od innych osób oraz zakrywania ust i nosa.

 

Zamknięte boczne wejścia i limity w windach

 

Wejścia boczne do urzędu (przez Lubelskie Centrum Konferencyjne oraz od strony ul. Marii Skłodowskiej-Curie) zostały zamknięte. Przy windach oraz w ich środku umieszczone są informacje o możliwości korzystania z nich przez maksymalnie 2 osoby. W głównym holu budynku znajduje się bezdotykowy dezynfekator. Płyny dezynfekcyjne są też we wszystkich sekretariatach departamentów, punktach kontaktowych i informacyjnych oraz w filiach urzędu w Zamościu, Chełmie i Białej Podlaskiej. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.