Reklama

Reklama

UMCS w Lublinie zaprasza na webinar dla przyszłych studentów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

UMCS w Lublinie zaprasza na webinar dla przyszłych studentów - Zdjęcie główne

Pracownicy uczelni wprowadzą kandydatów w ofertę kształcenia i przedstawią najpopularniejsze i najnowsze kierunki studiów | foto Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W środę (2 grudnia) o godzinie 17:00 na facebookowym profilu Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbędzie się spotkanie onine dla licealistów. Tematem będzie rekrutacja na studia i oferta uczelni

Reklama

Spotkanie rozpocznie prof. dr hab. Radosław Dobrowolski, rektor UMCS W dalszej części pracownicy uczelni wprowadzą kandydatów w ofertę kształcenia i przedstawią najpopularniejsze i najnowsze kierunki studiów.

 

- W dziesięciominutowym Q&A udzielą odpowiedzi na pytania zebrane wcześniej za pomocą Instagrama. W trakcie streamu będzie również dostępny konsultant, który za pomocą chatu będzie odpowiadać na pytania zadane w trakcie transmisji - wyjaśnia Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS w Lublinie.

 

W trakcie webinaru uczestnicy spotkają się też z przedstawicielami Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS, którzy opowiedzą o życiu studenckim i dodatkowych aktywnościach, jakie można podejmować na uniwersytecie. Poszczególne bloki tematyczne będą przeplatane materiałami filmowymi, dzięki którym będzie można poznać dodatkowe możliwości, jakie daje UMCS i zobaczyć Kampus.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE