Reklama

Reklama

UMCS w Lublinie zaprasza na webinar dla przyszłych studentów

Opublikowano: 2 grudnia 2020 13:17
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wiadomosci W środę (2 grudnia) o godzinie 17:00 na facebookowym profilu Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie odbędzie się spotkanie onine dla licealistów. Tematem będzie rekrutacja na studia i oferta uczelni

Reklama

Spotkanie rozpocznie prof. dr hab. Radosław Dobrowolski, rektor UMCS W dalszej części pracownicy uczelni wprowadzą kandydatów w ofertę kształcenia i przedstawią najpopularniejsze i najnowsze kierunki studiów.

 

- W dziesięciominutowym Q&A udzielą odpowiedzi na pytania zebrane wcześniej za pomocą Instagrama. W trakcie streamu będzie również dostępny konsultant, który za pomocą chatu będzie odpowiadać na pytania zadane w trakcie transmisji - wyjaśnia Aneta Adamska, rzecznik prasowy UMCS w Lublinie.

 

W trakcie webinaru uczestnicy spotkają się też z przedstawicielami Zarządu Uczelnianego Samorządu Studentów UMCS, którzy opowiedzą o życiu studenckim i dodatkowych aktywnościach, jakie można podejmować na uniwersytecie. Poszczególne bloki tematyczne będą przeplatane materiałami filmowymi, dzięki którym będzie można poznać dodatkowe możliwości, jakie daje UMCS i zobaczyć Kampus.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.