Reklama

Reklama

Ukraińcy okradli pracodawcę na Mazowszu, złapali ich policjanci z Bychawy

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Ukraińcy okradli pracodawcę na Mazowszu, złapali ich policjanci z Bychawy - Zdjęcie główne

Policjanci prowadzący czynności ustalili, że sprawcami kradzieży prawdopodobnie są pracownicy sezonowi zatrudnieni przez pokrzywdzonego | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 41, 31 i 20-letni obywatele Ukrainy wynieśli z garażu swojego pracodawcy elektronarzędzia. Zatrzymali ich policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie na terenie podległym lubelskiej policji.

Reklama

W niedzielę policjanci z komisariatu w Warce (woj. mazowieckie) otrzymali zgłoszenie od właściciela gospodarstwa o kradzieży elektronarzędzi z garażu. Policjanci prowadzący czynności ustalili, że sprawcami kradzieży prawdopodobnie są pracownicy sezonowi zatrudnieni przez pokrzywdzonego.

 

Okazało się, że trzej obywatele Ukrainy w wieku 41, 31 i 20 lat wyjechali, chcąc powrócić do miejsca zamieszkania. Niezwłocznie przekazano informację do innych jednostek policji na temat osób mogących być sprawcami kradzieży.

 

Jeszcze tego samego dnia policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie na terenie podległym lubelskiej policji zatrzymali trzech obywateli Ukrainy. Odzyskano również utracone mienie. Sprawcy po przewiezieniu do grójeckiej komendy, usłyszeli zarzut kradzieży. Zabezpieczono także środki pieniężne na poczet przyszłej kary. Teraz odpowiedzą za popełnione przestępstwo. Grozi im do pięciu lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE