Reklama

Trwają remonty na bialskich ulicach

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Bartek Wołoszko

Trwają remonty na bialskich ulicach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Od ubiegłego tygodnia mieszkańcy Białej napotykają miejscowe utrudnienia na drogach. Wszystko przez remonty nawierzchni, które w różnych miejscach potrwają kilka dni.

Obecnie utrudnienia bialczanie mogli napotkać chociażby na ul. Sidorskiej przy kompleksie PSW, gdzie kładziona jest nakładka asfaltowa.

Ale w tym tygodniu rozpoczną się też prace na innych odcinkach. - Od jutra, 8 grudnia, zamknięta będzie ul. Warszawska na odcinku od ul. Zamkowej do Placu Wolności. Prace będą trwały około 3 dni. W tym czasie zmianie ulegnie również organizacja ruchu na ul. Reformackiej, Kraszewskiego, Budkiewicza oraz Krótkiej – informuje Michał Trantau, rzecznik prasowy prezydenta Białej. – Na ul. Kraszewskiego i Reformackiej ruch odbywał się będzie w obu kierunkach z wjazdem i wyjazdem do ul. Narutowicza. Nie będzie można w tym czasie parkować na tych ulicach. Ruch z ul. Budkiewicza kierowany będzie w ul. Krótką i dalej w ul. Piłsudskiego. Na ul. Krótkiej nadal obowiązywał będzie ruch jednokierunkowy, ale w przeciwnym kierunku.

Dzień później natomiast zaplanowano rozpoczęcie prac na moście przy ul. JP II, gdzie jezdnia zostanie zwężona do dwóch pasów ruchu. – Planowany termin zakończenia tych prac to 12 grudnia – dodaje Trantau.

Poniżej fotorelacja z robót drogowych przy PSW na ul. Sidorskiej.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE