Reklama

Trwa wakacyjny, lubelski konkurs fotograficzny "Ruszamy w Polskę". Do wygrania nagrody rzeczowe

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Trwa wakacyjny, lubelski konkurs fotograficzny "Ruszamy w Polskę". Do wygrania nagrody rzeczowe - Zdjęcie główne

Trwa wakacyjny, lubelski konkurs fotograficzny "Ruszamy w Polskę". Do wygrania nagrody rzeczowe. | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa wakacyjny konkurs fotograficzny „Ruszamy w Polskę!” organizowany w ramach Programu Rodzina Trzy Plus. Zdjęcia można przysyłać do 5 października. Do wygrania są nagrody rzeczowe.

Lubliniane mogą pochwalić sie wakacjami

 

W związku z pandemią koronawirusa wiele osób odwołało wakacyjne wyjazdy zagraniczne i wybrało wycieczki po Polsce i regionie. Dlatego Urząd Miasta postanowił zapytać mieszkańców jak minęły im wakacje w czasie obostrzeń i rygoru sanitarnego.

 

- Konkurs fotograficzny „Ruszamy w Polskę!” polega na przesłaniu autorskiego zdjęcia z wakacji, ukazującego pomysły jak w kreatywny sposób można wykorzystać letni czas. W Konkursie można brać udział indywidualnie, wspólnie z rodzeństwem, rodzicami lub przyjaciółmi - informuje Monika Głazik z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

 

Do wygrania są nagrody rzeczowe. Do tego nadesłane zdjęcia zostaną opublikowane  np. na profilu facebook  Miasta Lublin. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowano na jesień tego roku. 

 

Gdzie wysłać zdjęcie?

 

Fotografię (w formacie jpg, w jakości nadającej się do druku w wielkości A4) wraz z wypełnionym formularzem konkursowym (z odręcznym podpisem) należy przesłać na adres [email protected] Szczegółowych informacji dotyczących konkursu udzielają pracownicy Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych, ul. Leszczyńskiego 20, tel. 81 466 34 42, e-mail: [email protected]

 

Program "Rodzina Trzy Plus"

 

Lubelski Program „Rodzina Trzy Plus” jest elementem polityki społecznej miasta. Głównym jego celem jest tworzenie warunków do dobrego funkcjonowania i wszechstronnego rozwoju rodzin, zwłaszcza wielodzietnych. Aktualnie na terenie miasta zameldowanych jest ponad 4 tysiące dużych rodzin. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE