Reklama

Reklama

Trwa lubelski konkurs EKO zbiórka 2020

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Trwa lubelski konkurs EKO zbiórka 2020 - Zdjęcie główne

Ideą konkursu jest promowanie selektywnej zbiórki odpadów, recyklingu i zmniejszenie ilości odpadów, które trafiają na składowisko | foto Miasto Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa konkurs EKO zbiórka 2020 w którym można wygrać bony zakupowe do Centrum Handlowego E.Leclerc przy ul. Zana. Wystarczy przynieść aluminowe puszki i butelki PET do specjalnych automatów i odpowiedzieć na kilka pytań

Reklama

Miasto Lublin od lat prowadzi zbiórkę butelek PET i aluminiowych puszek po napojach przy pomocy automatów TOMRA UNO. Takie maszyny są w Centrum Handlowym E.Leclerc przy ul. Zana i codziennie trafia do nich średnio 536 butelek za, które wydawane są kupony.

 

Uczestnicy akcji mogą wziąć teraz udział w konkursie organizowanym od kilku lat przez miasto i Centrum Handlowe E. Leclerc przy ul. Zana, w którym nagrodą są bony zakupowe. Ideą konkursu jest promowanie selektywnej zbiórki odpadów, recyklingu i zmniejszenie ilości odpadów, które trafiają na składowisko.

 

Żeby wziąć udział w konkursie, zebrane w trakcie oddawania opakowań, kupony z wypełnioną deklaracją przystąpienia do konkursu należy złożyć do 30 października w dowolnym BOM-ie lub wysłać pocztą do Wydziału Ochrony Środowiska UM Lublin, ul. Tomasza Zana 38. W deklaracji są też pytania dotyczące zasad selektywnej zbiórki odpadów. Udzielając prawidłowych odpowiedzi można zwiększyć ilość swoich punktów, a więc i szansę na otrzymanie nagrody. Osoby z największą ilością punktów, dostaną zaproszenie do odbioru nagród. Z kolei tym, którym nie zostaną przyznane nagrody, pozostaje zgłosić się do Wydziału Ochrony Środowiska po zwrot kuponów i wykorzystanie ich w kolejnej turze konkursu. Nagrodą w konkursie jest minimum 20 bonów zakupowych do wykorzystania w Centrum Handlowym E. Leclerc. Fundatorem nagród jest współorganizator konkursu EKO zbiórka 2020 spółka Lublindis Polska.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE