Reklama

Reklama

Szkoła Podstawowa nr 31 w Lublinie dostała nowy sprzęt

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W świetlicy, sali gimnastycznej oraz pracowni geograficznej i komputerowej Szkoły Podstawowej nr 31 pojawiło się nowe wyposażenie oraz sprzęt dydaktyczny dla uczniów. Było to możliwe w ramach projektu Budżetu Obywatelskiego.

Reklama

Projekt "Szkoła Wysokich Lotów - wyposażenie sal lekcyjnych oraz świetlicy w nowoczesne pomoce dydaktyczne przy SP nr 31 im. Lotników Polskich w Lublinie” zrealizowany w 2020 roku ma przyczynić się do podniesienia atrakcyjności tej szkoły, która znajduje się przy ul. Lotniczej na terenie dzielnicy Bronowice.     

- Cieszę się, że dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 31 stały się bezpośrednimi odbiorcami korzyści płynących z Budżetu Obywatelskiego. Jestem przekonana, że dzięki temu w przyszłości młodzi ludzie chętniej będą sięgać po to narzędzie pozwalające na współudział w zarządzaniu miastem i decydowaniu m.in. o inwestycjach. Z ogromną ciekawością czekamy na nowe projekty młodego pokolenia - mówi Beata Stepaniuk Kuśmierzak, zastępca prezydenta Miasta Lublin ds. kultury, sportu i partycypacji.

Świetlica szkolna zyskała nowe meble: szafy, regały, krzesła, stoliki, biurka oraz zabawki, gry, ścianę interaktywną, magiczny dywan, projektor i urządzenie wielofunkcyjne. W pracowni geograficznej będą służyć uczniom nowe ławki i krzesła, regały, szafa na laptopy, pomoce naukowe takie jak mapy, plansze, kompasy, globusy, skamieliny, próbki skał. Wyposażona została również w laptopy, oprogramowanie geograficzne i tablicę interaktywną. W pracowni komputerowej pojawiły się komputery stacjonarne z monitorami, serwery, zasilacze, kable i możliwość używania wi-fi. Rozwijaniu formy i sprawności fizycznej mają pomagać będą piłki, bramki, skakanki, zestawy do unihokeja, zestawy do siatkówki i koszykówki, a prowadzenie lekcji w-f ułatwią takie sprzęty jak zegarek sportowy, wózek zamykany na piłki, półki, regały, wieszaki i laptop, które są teraz wyposażeniem sali gimnastycznej.

Wyposażenie szkoły było możliwe dzięki projektowi w ramach VI edycji Budżetu Obywatelskiego. Głosowały na niego 584 osoby, a jego wartość to 300 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy