Reklama

Szef MSWiA, Joachim Brudziński w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Michał Abramek

Szef MSWiA, Joachim Brudziński w Lublinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie miała miejsce odprawa ministra spraw wewnętrznych i administracji, Joachima Brudzińskiego, z szefami służb oraz komendantami województwa lubelskiego.

Dziś w Urzędzie Wojewódzkim w Lublinie miała miejsce odprawa ministra spraw wewnętrznych i administracji, Joachima Brudzińskiego, z szefami służb oraz komendantami województwa lubelskiego. Najpierw jednak minister poprosił o minutę ciszy w związku z uczczeniem ofiar 78. rocznicy Zbrodni Katyńskich.

Spotkanie rozpoczął wojewoda lubelski, Przemysław Czarnek, który przywitał ministra i pozostałych przedstawicieli służb: Generała Brygady Straży Granicznej Tomasza Pragę, zastępcę Komendanta Głównego Państwowej Straży Pożarnej Marka Jasińskiego, a także zastępcę Komendanta Głównego Policja Jana Lacha.-Służby zapewniają nam najwyższy poziom bezpieczeństwa w Polsce, mówię to z pełną powagą i odpowiedzialnością - powiedział wojewoda. Województwo lubelskie jest jednym z najbezpieczniejszych regionów w Polsce i na terenie Unii Europejskiej - dodał Czarnek.

Minister złożył podziękowania przedstawicielom służb lubelskich.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE