Reklama

Święto Wojska Polskiego. Organizacja ruchu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Lublin

Święto Wojska Polskiego. Organizacja ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z obchodami Święta Wojska Polskiego w centrum miasta wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Będą one inne niż w minionych latach, gdyż główne uroczystość w tym roku odbywają się na pl. Zamkowym i błoniach pod Zamkiem.

   Z tego powodu pl. Zamkowy, ale także ul. Kowalska i ul. Podwale zostaną zamknięte dla ruchu już w najbliższą niedzielę (14 sierpnia) wieczorem. Nie będzie więc możliwy skręt w prawo z ul. Lubartowskiej w ul. Kowalską i z ul. Wyszyńskiego ul. Podwale.


  Następnie, w poniedziałek (15 sierpnia) uczestnicy obchodów przemaszerują z Archikatedry Lubelskiej na pl. Zamkowy. Trasą przemarszu będą ul. Królewska, ul. Lubartowska (od ul. Królewskiej do al. Tysiąclecia), al. Tysiąclecia (jezdnia południowa). Dlatego między 9.40 a 10.00 ruch na tych ulicach zostanie całkowicie wstrzymany.


   Towarzyszące uroczystościom pojazdy wojskowe, po defiladzie około godz. 11, wyjadą z ul. Kowalskiej przez pl. Zamkowy a następnie prawym pasem al. Tysiąclecia i al. Unii Lubelskiej wjadą na parking przy błoniach. Przejazd potrwa około 15 minut.


   Prosimy kierowców o wyrozumiałość i zachowanie szczególnej ostrożności.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE