Reklama

Reklama

Światła na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i al. Solidarności działają z powrotem. Awaria usunięta

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Światła na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i al. Solidarności działają z powrotem. Awaria usunięta - Zdjęcie główne

Światła na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i al. Solidarności działają z powrotem. Awaria usunięta | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i al. Solidarności - w pobliżu Czechowa, usunięto już awarię sygnalizacji świetlnej. Światła nie działały od wczoraj.

Reklama

Od wczoraj (28 września) w związku z brakiem zasilania nie działała sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu al. Kompozytorów Polskich i al. Solidarności. Dzisiaj (29 września), kilka minut temu Urząd Miasta Lublin poinformował, że awaria została już usunięta. 
 
- Przyczyną awarii było uszkodzenie kabla zasilającego. Światła działają już w trybie kolorowym, wykorzystując stałe zasilanie - informuje Justyna Góźdź z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin. 
 
Do czasu wyeliminowania awarii, sygnalizacja świetlna funkcjonowała na rozwiązaniu tymczasowym, wykorzystując zasilanie z agregatu prądotwórczego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE