Reklama

Starym Żukiem charytatywnie do PASSO DELLO STELVIO

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadesłane do Redakcji

Starym Żukiem charytatywnie do PASSO DELLO STELVIO - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kilkoro znajomych z powiatu łęczyńskiego z bierze udział w akcji ZŁOMBOL. Starymi samochodami wybiorą się w charytatywny rajd.

Rajd charytatywny ma na celu zbieranie pieniędzy na domy dziecka. W tym roku, podczas 9 edycji Złombola około 380 aut wyruszy w drogę do PASSO DELLO STELVIO, najwyższej przejezdnej przełęczy we włoskich Alpach Wschodnich.

Żuk jest z 96r z silnikiem 2.5 Andoria turbo, do wyjazdu został z bardzo dużą dokładnością przygotowany. Przesiedzieliśmy przy nim wiele wieczorów i wierzymy że dojedzie, a jedyne co może nam się zepsuć po drodze to pogoda. Przeszedł też pewne modyfikacje (hamulce tarczowe na 4 koła, 5 biegową skrzynię biegów) by łatwiej poradził sobie na stromych podjazdach i ostrych zjazdach w Alpach. - pisze Kamil, jeden z uczestników rajdu.

Pomóż wyruszyć im w drogę
Choć uczestnicy samą podróż finansują ze swoich środków to zgodnie z ideą rajdu sponsorzy w zamian za miejsce reklamowe na autach wpłacają pieniądze na rzecz fundacji. 100% przekazanych pieniędzy trafia dla dzieci z domów dziecka.

Jeśli chcesz pomóc młodym ludziom wziąć udział w rajdzie wpłać kilka złotych na konto fundacji oraz prześlij dowód wpłaty na e-mail prezesss89@o2.pl. Jeśli chcesz, by na aucie, które przejedzie przez kilka państw znalazła się również Twoja reklama zadzwoń pod numer 726666634.

Ważne jest by w tytule przelewu podać: Złombol Rosomak od ``i tutaj nazwa firmy lub darczyńcy"
KRS 0000198194
Nr konta (można też pobrać nr ze strony zlombol.pl): 72 1050 1214 1000 0023 2153 3859

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE