Reklama

Stalker w areszcie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KWP Lublin

Stalker w areszcie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Nękał uporczywie swoją byłą partnerkę. W oknie domu jej rodziców wybił szybę i uszkodził ich samochód. Najbliższe trzy miesiące 20 letni mieszkaniec Łęcznej spędzi w areszcie. Tak zdecydował sąd na wniosek prokuratury.


Nękał uporczywie swoją byłą partnerkę. W oknie domu jej rodziców wybił szybę i uszkodził ich samochód. Najbliższe trzy miesiące 20 letni mieszkaniec Łęcznej spędzi w areszcie. Tak zdecydował sąd na wniosek prokuratury.

Młodzieniec nie mógł pogodzić się ze „stratą” ukochanej. Choć do rozstania doszło za porozumieniem stron. W pewnym momencie 19-latka poczuła się zagrożona. Były chłopak zaczął do niej wydzwaniać, wysyłać sms-y, korzystał także z komunikatorów portali społecznościowych. Wszystkie wiadomości i przekazy zawierały groźby. 20-latek śledził dziewczynę, przychodził przed szkołę. Swoim natrętnym zachowaniem utrudniał normalne funkcjonowanie. Był nachalny. Kilka dni temu poszedł krok dalej. W nocy wybił szybę w oknie domu rodziców byłej ukochanej i uszkodził należący do nich samochód. Ci postanowili powiadomić o wszystkim policjantów. W efekcie  mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty uporczywego nękania i zniszczenia mienia.

Prokurator wystąpił z wnioskiem o areszt, sąd po zapoznaniu się z materiałem dowodowym wniosek uwzględnił. Najbliższe trzy miesiące młodzieniec spędzi za kratkami.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE