Reklama

Sprawca napadu na bank przy ulicy Głębokiej zatrzymany

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: lubelska.policja.gov.pl

Sprawca napadu na bank przy ulicy Głębokiej zatrzymany - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w połowie marca napadł na bank. Okazał się nim 37-latek z Lublina. Do zatrzymania doszło w jednym z warszawskich hoteli. Mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. Za swój czyn odpowie w warunkach recydywy.

Lubelscy policjanci, współpracując z funkcjonariuszami Komedny Stołecznej Policji, namierzyli i aresztowali mężczyznę odpowiedzialnego za napad na bank. Okazał się nim 37-latek z Lublina. Do zatrzymania doszło w jednym z warszawskich hoteli. W wynajmowanym apartamencie policjanci znaleźli ukrytą broń. Była ona schowana w łazience, w skrytce za wodomierzami.

Do napadu doszło 14 marca. Około godziny 16 do placówki banku przy ulicy Głębokiej wszedł zamaskowany mężczyzna. Zastraszył pracownicę banku przedmiotem przypominającym broń i zażądał wydania gotówki znajdującej się w placówce. Kobieta w trosce o swoje życie zapakowała mężczyźnie pieniądze do reklamówki. Napastnik zbiegł w kierunku znajdującego się w pobliżu osiedla.

Jak się okazuje – mężczyzna miał już wielokrotnie problemy z prawem. W momencie zatrzymania był poszukiwany przez jeden z lubelskich komisariatów. Miał do odsiadki karę 2 lat i 2 miesięcy pozbawienia wolności za inne przestępstwo.

W sobotę mężczyzna został doprowadzony do prokuratury i sądu. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia.

Źródło: KWP Lublin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE