Reklama

Spadł pod tylne koło ciągnika rolniczego

Opublikowano: śr, 3 kwi 2019 13:14
Autor: | Zdjęcie: Komenda Wojewódzka Policji w Lublinie

Spadł pod tylne koło ciągnika rolniczego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Policjanci z Bychawy wyjaśniają okoliczności nieszczęśliwego wypadku do którego doszło w m. Krzczonów Trzeci. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 68-latek w trakcie prac polowych spadł pod tylne koło ciągnika rolniczego, które po nim przejechało. Mężczyzna został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala. Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas prac polowych.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 13:00 w miejscowości Krzczonów Trzeci. Jak ustalili policjanci 68-latek wykonywał prace polowe przy użyciu ciągnika rolniczego marki Władimirec oraz siewnika. Ze wstępnych ustaleń wynika, że mieszkaniec gm. Krzczonów w pewnym momencie wjechał przednimi kołami traktora na skarpę w wyniku czego spadł z ciągnika pod tylne koło, które po nim przejechało. Mężczyzna został przewieziony z obrażeniami ciała do szpitala w Lublinie. Została od niego pobrana krew do badań na zawartość alkoholu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Bychawie wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia

Wiosenna aura sprawiła, że na polach ruszyły prace polowe. Apelujemy o zachowanie ostrożności podczas ich wykonywania. Przyczyną wypadków w rolnictwie zwykle jest nieprzestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa, nieuwaga, pośpiech i zmęczenie. Wykonując prace w gospodarstwie, pamiętajmy, by nie podchodzić do nich w sposób rutynowy. Z pozoru proste czynności wykonywane wbrew zasadom bezpieczeństwa mogą być niebezpieczne dla zdrowia, a nawet życia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE