Reklama

Rozlicz swój PIT w Lublinie. Dziś odbyło losowanie nagród w loterii

Opublikowano: pt, 19 lip 2019 18:45
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Rozlicz swój PIT w Lublinie. Dziś odbyło losowanie nagród w loterii - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Od 13 maja do 30 czerwca była możliwość zgłaszania swojego udziału w loterii ?Rozlicz PIT w Lublinie?. Dziś odbył się finał całego wydarzenia, podczas którego były losowane nagrody. Zwycięzcy będą informowani o swojej wygranej od poniedziałku.

Osoby uczestniczące w loterii mają możliwość wygrania jednej z 38 nagród. Dziś zostały wyciągnięte kartoniki z tajnymi numerami. Pod konkretną liczbą zakodowane są dane uczestników loterii. Od poniedziałku drogą telefoniczną, będą informowani zwycięzcy. Do wygrania są m.in. skutery, hulajnogi elektryczne, rowery, tablety, głośniki bluetooth, czytniki e-book, kamery samochodowe, czy też oczyszczacze powietrza. Każda pełnoletnia osoba mogła dokonać tylko jednego zgłoszenia. Mieszkańcy, rozliczając swój PIT w mieście, przyczyniają się do jego rozwoju, o czym wspomniał Prezydent Lublina. 


– To bardzo ważne, żeby rozliczać PIT w mieście, z którego infrastruktury korzystamy na co dzień. Mieszkańcy rozliczając swój PIT mogą wprost przyczynić się do rozwoju naszego miasta. Dzięki temu na remonty szkół, przedszkoli, żłobków, dróg czy ścieżek rowerowych, może trafić każdego roku więcej środków. Więcej pieniędzy w budżecie oznacza więcej zrealizowanych inwestycji i więcej środków na świadczone przez miasto usługi, które będą służyć mieszkańcom i ich bliskim – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.


źródło: lublin.euUDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE