„Rozlicz PIT w Lublinie” – jutro uroczyste wręczenie nagród

foto lublin.eu

wiadomosci Już jutro (30 czerwca) przed Trybunałem Koronnym odbędzie się uroczyste wręczenie nagród laureatom loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”.

RW

Opublikowano: 29 czerwca 2020 11:36 | Aktualizacja: 29 czerwca 2020 11:36

Wręczenie nagród odbędzie się o godzinie 15.00 przed Trybunałem Koronnym przy ul. Rynek 1 (lub w przypadku deszczu w budynku Trybunału) w Lublinie. W wydarzeniu potwierdziło udział 16 wylosowanych osób, w tym laureatka głównej nagrody


Losowanie nagród w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” odbyło się 9 czerwca w Ratuszu, w obecności Komisji Nadzoru. W tym roku główną nagrodą w loterii „Rozlicz PIT w Lublinie” był samochód osobowy Toyota Yaris Hybrid, zaś wartość wszystkich 27 nagród rzeczowych wyniosła blisko 90 tys. zł. Poza samochodem osobowym komisja rozlosowała 3 rowery, 3 hulajnogi elektryczne oraz łącznie 20 tabletów, czytników, dysków zewnętrznych oraz nawigacji samochodowych.


W loterii mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy Lublina, składający deklarację podatkową za rok 2019. W drugiej edycji zgłosiło się 7971 mieszkańców, czyli aż czterokrotnie więcej, niż w pierwszej. 


Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.