Reklama

„Rozlicz PIT w Lublinie” – czterokrotnie więcej chętnych niż w ubiegłym roku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Lublin.eu

„Rozlicz PIT w Lublinie” – czterokrotnie więcej chętnych niż w ubiegłym roku - Zdjęcie główne

foto Lublin.eu

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dziś o 12.00 odbyło się losowanie nagród miejskiej loterii „Rozlicz PIT w Lublinie”, w której mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy Lublina składający deklarację podatkową za 2019 rok. W tegorocznej loterii wzięło udział aż 7971 mieszkańców.

Loterią „Rozlicz PIT w Lublinie” chcieliśmy już po raz drugi zachęcić do rozliczenia podatku PIT w naszym mieście. Każda osoba mieszkająca w Lublinie, bez względu na swoje miejsce zameldowania, mogła rozliczyć roczny podatek w Lublinie, wspierając tym samym rozwój naszego miasta. Mieszkańcy stanęli na wysokości zadania, mimo stanu epidemii loteria spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców – otrzymaliśmy prawie 8 tys. zgłoszeń. Dziękuję wszystkim, którzy zdecydowali się wziąć udział w miejskiej akcji, w szczególności tym osobom, które w tym roku po raz pierwszy skorzystały z możliwości rozliczenia PIT w Lublinie, a takich osób było 787. Dzięki temu, w budżecie miasta Lublin znajdzie się o około 1,8 mln zł więcej. To więcej pieniędzy między innymi na miejskie inwestycje, oświatę, i kulturę. Akcję na pewno będziemy rozwijać i kontynuować w następnych latach – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Jest to już druga edycja loterii. W tym roku zanotowała ona ogromny progres w ilości osób zainteresowanych. W porównaniu do pierwszej odsłony konkursu, chętnych było aż czterokrotnie więcej (7971 mieszkańców). Warto przypomnieć, że główną nagrodą był samochód hybrydowy.


Tutaj możemy obejrzeć oficjalne losowanie. Nagrody zostaną oficjalnie wręczone 30 czerwca o godzinie 15.00 w Trybunale Koronnym.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE