Reklama

Rafał Trzaskowski przyjeżdża do Lublina

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wikipedia

Rafał Trzaskowski przyjeżdża do Lublina - Zdjęcie główne

Kandydat KO spotka się z lublinianami na Placu Łokietka | foto Wikipedia

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To już ostatnia prosta przed niedzielnymi wyborami prezydenckimi. W Lublinie wiece wyborcze organizowali już m.in. Andrzej Duda, Szymon Hołownia i Krzysztof Bosak. Teraz czas na wizytę Rafała Trzaskowskiego.

Kandydat Koalicji Obywatelskiej przyjedzie do województwa lubelskiego we wtorek, 23 czerwca. Najpierw odwiedzi Urszulin w powiecie włodawskim, gdzie zaplanowano wiec wyborczy na godz. 13.30. Jego kolejnym celem będzie Lublin. Rafał Trzaskowski spotka się z mieszkańcami stolicy województwa o godz. 16.45 na Placu Łokietka, obok lubelskiego Ratusza. Według pierwotnych planów kandydat na prezydenta miał też przyjechać tego dnia do Białej Podlaskiej, ale ostatecznie jego sztab zrezygnował z wizyty w mieście na północy województwa.


48-letni Rafał Trzaskowski jest aktualnym prezydentem Warszawy, stanowisko to zajmuje od 2018 roku. W przeszłości był m.in. europarlamentarzystą, posłem i ministrem administracji i cyfryzacji. Do wyścigu o fotel prezydenta stanął 15 maja, po tym, jak z kandydowania wycofała się Małgorzata Kidawa-Błońska.


Wcześniej w Lublinie z mieszkańcami spotykali się inni kandydaci na urząd prezydenta, m.in.: Andrzej Duda, Szymon Hołownia i Krzysztof Bosak.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE