Reklama

Reklama

Przystanki KUL 02 i KUL 03 wracają na swoje miejsca

Opublikowano:
Autor:

Przystanki KUL 02 i KUL 03 wracają na swoje miejsca - Zdjęcie główne

Lubelska komunikacja miejska z powrotem będzie zatrzymywać się na pierwotnych przystankach KUL 02 i KUL 03

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek i piątek na swoje pierwotne miejsca wrócą przystanki komunikacji miejskiej - KUL 02 i KUL 03 przy Al. Racławickich. Zostały tymczasowo przeniesione z powodu przebudowy Al. Racławickich.

Reklama

Przystanek KUL 02 znajdował się przy skrzyżyowaniu Al. Racławickich z ul. Łopacińskiego (ulica prowadząca w kierunku m.in. Wydziału Matematyki, Fizyki i Informatyki UMCS i Radia Lublin), ale na początku sierpnia został przeniesiony bliżej głównego gmachu Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Z kolei przystanek KUL 03 przy Państwowach Szkołach Budownictwa i Geodezji w drugiej połowie maja został przeniesiony ok. 200 m przed skrzyżowaniem Al. Racławickich z al. Długosza, naprzeciwko ul. Łopacińskiego.

 

Od 15 października na swoje miejsce wróci przystanek KUL 03, a dzień później przystanek KUL 02

 

- Tym samym zostaną zlikwidowane dotychczas funkcjonujące przystanki tymczasowe. Pojazdy komunikacji miejskiej będą nadal zatrzymywały się na pasie jezdni (tymczasowo nie będzie możliwy jeszcze ich wjazd na nawierzchnie betonowe zatok autobusowych) - poinformował dzisiaj na swojej stronie internetowej Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie. 

 

Jednocześnie w obrębie przystanków będą trwały jeszcze prace związane z przywróceniem wiat przystankowych oraz roboty brukarskie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE