Reklama

Przyjdź na spektakl... i zapłać za wejściówkę tyle, ile chcesz

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Teatr ITP

Przyjdź na spektakl... i zapłać za wejściówkę tyle, ile chcesz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Aktorzy teatru ITP w Lublinie zapraszają na spektakl pt. "Faust. Więcej światła". Premiera już w najbliższy weekend!

Teatr ITP - będący największym studenckim muzycznym teatrem w Polsce - zaprasza na kolejną odsłonę nowego spektaklu - "Faust. Więcej światła", opartego na motywach dzieła J. W. Goethego "Faust", który będzie można zobaczyć w kwietniu na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II.

"Faust. Więcej światła" to historia ambitnego reżysera, który pragnąc być ciągle na szczycie sławy poświęci wiele. Reżyserując widowisko będące barokową interpretacją "Fausta" J. H. Goethego nie zauważa, że sam zaczyna kroczyć jego śladami. Wydaje się, że odpowiedź w kwestii granic naszej wolności jest znana - jednak każdy człowiek musi się sam przekonać o zgubnych losach złych decyzji. Świat Goethego, współczesny teatr i ponadczasowa przestrzeń niebiańsko-piekielna w miarę rozwoju akcji zaczynają się przenikać... Tak jak w życiu.

Spektakl będzie grany w dniach 8-10 IV (piątek-niedziela) o godz. 19.00 w KUL CTW-02 (piwnice nowego budynku). KONIECZNA jest wcześniejsza rezerwacja wejściówek. Na każdy spektakl przewidziana jest liczba 50 wejściówek! Jako, że nie są to typowe bilety, tylko zaproszenia - organizatorzy proponują dowolną ofiarę za każdą wejściówkę (15 zł, 20 zł...), która będzie wykorzystana na pokrycie kosztów spektaklu jak i dalszy rozwój teatru.


Scenariusz - Adam Łoniewski, reżyseria - ks. Mariusz Lach sdb, muzyka - Marzena Lamch-Łoniewska, przygotowanie wokalne zespołu - Urszula Kasprzak-Wąsowska, choreografia - Justyna Kociuba, projekty kostiumów - Małgorzata Adamczyk, projekt plakatu - Marta Zbańska.

Szczegóły rezerwacji na stronie itp.kul.lublin.plUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE