Reklama

Reklama

Przemysław Czarnek ma koronawirusa. Nie weźmie udziału w zaprzysiężeniu nowego Rządu RP

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Przemysław Czarnek ma koronawirusa. Nie weźmie udziału w zaprzysiężeniu nowego Rządu RP - Zdjęcie główne

Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy nie chcąc narażać Prezydenta RP - napisał na Twitterze Przemysław Czarnek | foto Archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W poniedziałek Przemysław Czarnek, były wojewoda lubelski, miał oficjalnie zostać ministrem edukacji i nauki. Nie weźmie jednak udziału w zaprzysiężeniu nowego składu Rządu RP, bo został zakażony koronawirusem SARS-CoV-2.

Reklama

Były wojewoda lubelski, nominowany do objęcia stanowiska ministra edukacji i nauki, nie zostanie w poniedziałek zaprzysiężony. Plany pokrzyżowało mu zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2. Jak przekazał poseł Prawa i Sprawiedliwości, poddał się testom, bo dopadł go ból głowy.

 

 

"Chciałbym Państwa poinformować, że przed chwilą potwierdzono u mnie koronawirusa. Udałem się rano na badania w związku z bólem głowy nie chcąc narażać Prezydenta RP, Rady Ministrow i innych uczestników dzisiejszych wydarzeń. Czuję się dobrze. Nie lekceważcie objawów" - napisał na swoim koncie na portalu Twitter.com Przemysław Czarnek.

 

W sobotę w Lublinie Przemysław Czarnek brał udział w oficjalnym spotkaniu przy dworcu kolejowym w Lublinie, na którym zapowiadano budowę pomnika Lecha Kaczyńskiego. W spotkaniu brali udział też m.in. wojewoda lubelski Lech Sprawka, marszałek województwa lubelskiego Jarosław Stawiarski czy poseł Jacek Sasin.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE