Reklama

Program 500+ Wiemy, gdzie składać wnioski

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Urząd Miasta Lublin

Program 500+ Wiemy, gdzie składać wnioski - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Łącznie w 36 punktach na terenie miasta mieszkańcy będą mogli składać wnioski o świadczenia wychowawcze w ramach Rodzina \"500+\". Będą to filie MOPR, BOM-y i 24 placówki oświatowe.

Pod koniec lutego 20 stażystów zostanie skierowanych do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Lublinie, by wesprzeć pracowników w realizacji programu.

Płynne wdrożenie programu w sposób, który zapewni mieszkańcom dogodne możliwości składania wniosków o wsparcie w ramach programu Rodzina 500+ jest wyzwaniem, z którym Lublin z pewnością sobie poradzi - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta.

Mapa punktów, w których osoby uprawnione będą mogły złożyć wniosek o świadczenia wychowawcze w ramach Programu Rodzina \"500+\" jest już gotowa – łącznie 36 punktów, usytuowanych w różnych obszarach Lublina, które zapewnią łatwy dostęp do miejsca, gdzie lubelskie rodziny będą mogły złożyć wniosek.

Wypłaty świadczeń będą dokonywane na osobiste konta bankowe rodzica składającego wniosek lub w formie autowypłat w 24 oddziałach banku na terenie miasta, w przypadku osób które nie posiadają kont bankowych. Szczegółowe informacje na temat zasad i realizacji programu będą przekazywane w ramach kampanii informacyjnej, która ruszy w marcu.

MAPA PUNKTÓW SKŁADANIA WIOSKÓW

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE