Reklama

Prezydent odsłonił rondo. Trwa wizyta Andrzeja Dudy w Białej Podlaskiej

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Joanna Danielewicz

Prezydent odsłonił rondo. Trwa wizyta Andrzeja Dudy w Białej Podlaskiej - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Pierwszym punktem wizyty prezydenta RP Andrzeja Dudy w Białej Podlaskiej było odsłonięcie nazwy ronda. Zrobił to od razu na wjeździe do miasta.

Rondo na skrzyżowaniu ulic: Terebelska, Anny Jagiellonki i Jana III Sobieskiego od dziś nosi nazwę I Brygady Komendanta Józefa Piłsudskiego. Uroczystego odsłonięcia tablicy z nazwą ronda dokonał punktualnie o godz. 18.00 Andrzej Duda, prezydent RP, który w ten sposób rozpoczął swoją wizytę w naszym mieście.

Na rondzie powitali go bialczanie i prezydent Dariusz Stefaniuk. Prezydent Duda nie wysiadł na rondzie jedynie po to, by zdjąć wstęgę z tablicy z jego nazwą. Znaczną część tego postoju zajęło witanie się z mieszkańcami Białej, którzy szczelnie otoczyli wysepkę. Prezydent wraz z przybyłą z nim do Białej Małgorzatą Sadurską, szefową jego gabinetu, obszedł całe rondo, dokładnie witając się z przybyłymi na jego powitanie bialczanami.

Były wspólne zdjęcia i krótkie wymiany zdań. Obecnie prezydent Duda wraz z mieszkańcami Białej na pl. Wolności śpiewa pieśni patriotyczne, podczas głównego punktu swojego pobytu w Białej Podlaskiej.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE