Reklama

Powołany nowy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KWP Lublin

Powołany nowy Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj odbyło się uroczyste powołanie Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, został nim insp. Radek Bąchór.

Nowy Zastępca insp. Radek Bąchór otrzymał dzisiaj rozkaz personalny, który uroczyście wręczył  Komendant insp. Robert Szewc. Insp. Radek Bąchór do tej pory był Komendantem Powiatowym Policji w Chrzanowie, jednak od dzisiaj będzie nadzorował pion prewencji w lubelskim garnizonie policji. Podczas uroczystości przyjęcia nowego Zastępcy Komendanta uczestniczyli komendanci miejscy i powiatowi, kadra kierownicza, kapelani policji oraz osoby reprezentujące związki zawodowe. 

Komendant Wojewódzki insp. Szewc życzył swojemu zastępcy sukcesów, wyraził także nadzieję na profesjonalną współpracę: „Jestem  przekonany, że profesjonalizm, wiedza i zawodowe doświadczenie Pana Inspektora przełożą się na dalszy wzrost poprawy bezpieczeństwa mieszkańców naszego województwa”. 

Inspektor Radek Bąchór jest absolwentem Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie.  Służbę w Policji rozpoczął pod koniec 1990 roku w Komendzie Policji w Olkuszu. 

W imieniu redakcji gratulujemy oraz życzymy sukcesów zawodowych. 

Źródło: KWP Lublin

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE