Reklama

Poszukiwany za kradzież i udzielanie środków odurzających

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: KMP Biała Podlaska

Poszukiwany za kradzież i udzielanie środków odurzających - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja z Białej Podlaskiej poszukuje mieszkańca Konstantynowa, który ma do odbycia karę 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Jacek Zubkowicz jest poszukiwany na podstawie wystawionego przez SR w Białej Podlaskiej listu gończego. Ma zasądzoną karę 2 lat i 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież i udzielanie, lub nakłanianie małoletniego do zażycia środka odurzającego (art. 278 § 1 kk; art. 58 ust. 2 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii).

Poszukiwany to syn Zdzisława i Grażyny, ur. 08.08. 1987r., zam. Konstantynów ul. Janowska. 

Rysopis poszukiwanego:
Wzrost 171-175 cm., sylwetka średnia, waga 70-80 kg, sylwetka szczupła, twarz owalna blada, czoło średnie, oczy normalnie osadzone, nos średni prostolinijny, uszy normalne średnie, szyja krótka.Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Janowie Podlaskim, ul. Bialska 13, 21-505 Janów Podlaski, tel. (83) 344-84-24 lub numerem alarmowym 997 (112) najbliższej jednostki Policji. 

Organ zarządzający poszukiwania wyraził zgodę na umieszczenie informacji o prowadzonych poszukiwaniach oraz opublikowanie wizerunku poszukiwanego na stronach internetowych oraz w dostępnych środkach masowego przekazu.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE