Reklama

Platformy startowe szansą dla młodych przedsiębiorców

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: www.platformystartowe.gov.pl

Platformy startowe szansą dla młodych przedsiębiorców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Dzisiaj ruszyła strona internetowa www.platformystartowe.gov.pl. Więc trzy Platformy Startowe, wyłonione przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, rozpoczynają rekrutację pomysłodawców. To jest szansa dla osób poniżej 35.roku życia rozwinąć swój biznes w Polsce Wschodniej.

Platformy startowe dla nowych pomysłów to kompleksowy program wspierania startupów, realizowany w ramach programu Polska Wschodnia 2014-2020. 

Platformy startowe:

  • Hub of Talents 
  • TechnoparkBiznesHub 
  • Connect 

Nabór będzie prowadzony w trybie ciągłym do końca kwietnia 2017 r. Pomysły mogą zgłaszać zarówno pojedyncze osoby jak i zespoły. Ważne, aby zgłaszany pomysł był oryginalny.


By wziąć udział w Platformie startowej, trzeba wypełnić kwestionariusz zgłoszeniowy na portalu www.platformystartowe.gov.pl. Jeżeli pomysł zostanie pozytywnie oceniony, kandydaci zostaną zaproszeni na spotkanie z doświadczonymi przedsiębiorcami i ekspertami, przed którymi w szczegółach zaprezentują swój pomysł. Wsparcie startupu obejmować będzie m.in. mentoring, coaching i inne specjalistyczne usługi. Już z dopracowanym innowacyjnym produktem młodzi przedsiębiorcy w drugiej części programu - od czerwca 2016 będą mogli ubiegać się nawet o 800 tys. bezzwrotnej dotacji na rozpoczęcie działalności biznesowej. 

Więcej szczegółów na portalu www.platformystartowe.gov.pl.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE