Reklama

Pierwszy tydzień grudnia z utrudnieniami na drogach

Opublikowano:
Autor:

Pierwszy tydzień grudnia z utrudnieniami na drogach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na bialskich ulicach trwają większe lub mniejsze roboty drogowe. W związku z tym kierowcy muszą się przygotować na utrudnienia w ruchu. Oto gdzie one wystąpią.

- Roboty będą prowadzone na ul. Pokoju, na odcinku od ul. Targowej do ul. 34 Płk. Piechoty. Tutaj pojawią się utrudnienia w ruchu, ulica zostanie częściowo zamknięta podczas prac, a na czas układania nawierzchni całkowicie odcięta – informuje Michał Trantau, rzecznik prasowy prezydenta Białej.

Utrudnienia pojawią się też na ulicy Pułaskiego, na odcinku od Warszawskiej do Sławacińskiej. - Ta ostatnia ulica będzie wyłączona z ruchu przez kilka dni – uściśla rzecznik. - Trudności w poruszaniu się mogą mieć również kierowcy jadący ul. Warszawską od Zamkowej do pl. Wolności oraz Sidorską od Wolskiej do zatoki autobusowej przy PSW.

Na przełomie tego i następnego tygodnia prace będą wykonywane na ulicach Wyzwolenia, Wiązowej i Sasankowej. - O szczegółach organizacji ruchu na czas wykonywanych robót oraz o dokładnych terminach będziemy informować na bieżąco, ponieważ ze względu na warunki pogodowe terminy mogą ulec przesunięciom – dodaje Trantau.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE