Reklama

Pierwsze obietnice polityczne Sylwestra Tułajewa [WIDEO]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Mateusz Paśkucki

Pierwsze obietnice polityczne Sylwestra Tułajewa [WIDEO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Sylwester Tułajew - kandydat na Prezydenta Lublina, zaprezentował dziś swoje pomysły związane z nadchodzącymi wyborami samorządowymi.

Sylwester Tułajew - kandydat na Prezydenta Lublina, zaprezentował dziś swoje pomysły związane z nadchodzącymi wyborami samorządowymi. Przed Trybunałem Koronnym poparcie dla polityka PiS-u wyraził Paweł Szefernaker - Sekretarz Stanu w MSWiA, który przyjechał do Lublina by wesprzeć siły partii rządzącej na Lubelszczyźnie.


foto. Mateusz Paśkucki

Sylwester Tułajew skrytykował przebudowę Krakowskiego Przedmieścia, która jego zdaniem wpływa na negatywny wizerunek miasta w oczach turystów. Kandydat na prezydenta Lublina pragnie też polepszyć sytuację związaną z obecnym rynkiem pracy oraz wzmocnić współpracę miasta z lubelskimi uczelniami wyższymi. W najbliższym czasie poseł będzie też prowadził liczne rozmowy i konsultacje z mieszkańcami, odnośnie potencjalnych zmian w mieście.

Przypomnijmy, Sylwester Tułajew wygrał swoje pierwsze wybory w 2001 roku. Wtedy został członkiem Rady Osiedla Czechów. Następnie rok później nie udało mu się dostać do Urzędu Miasta. Mandat zdobył 4 lata później.
Obecnie jest kandydatem Prawa i Sprawiedliwości na urząd prezydenta miasta Lublin.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE