Reklama

Olga Bończyk gościem XV Forum Gospodarczego dla Regionu

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wioletta Ekielska

Olga Bończyk gościem XV Forum Gospodarczego dla Regionu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 6 listopada odbyło się Jubileuszowe Forum Gospodarcze dla Regionu. Gościem specjalnym tego wydarzenia była Olga Bończyk.

Podczas Forum Gospodarczego dla Regionu, które odbyło się 6 listopada w Dworku \"Miód Lawenda\" w Biardach swój wykład motywacyjny wygłosił Rafał Żak. Treści, które motywowały do dalszej wspólnej pracy było tego dnia zdecydowanie więcej. O współpracy, która przekłada się na wymierne korzyści mówili samorządowcy, ale także sami przedsiębiorcy. Znalazły się także konkretne prośby kierowane do władz samorządowych o uwzględnianie ich obecności i konieczności rozwoju w tworzeniu planów zagospodarowania przestrzennego. Zaproszona na piątkowe spotkanie artystka - Olga Bończyk, swój występ zaczęła, jakże wymowną, piosenką \"Nie zatrzymuj się\".

15. Forum Gospodarcze dla Regionu zgromadziło ponad 200 osób. Gdy przedsiębiorcy zaczynali się spotykać było ich o połowę mniej. Przez te wszystkie lata tematem spotkań były zagadnienia kryzysu, ale także sposoby poradzenia sobie w trudnych sytuacjach. Forum stało się dla wielu firm miejscem, gdzie dowiadywali się jak skutecznie pozyskiwać środki zewnętrzne.

Wiele firm rozwinęło się właśnie dzięki środkom pozyskanym z zewnątrz. Forum to także spotkania przedsiębiorców działających w tej samej dziedzinie. Już wkrótce powstanie klaster obuwniczy, by nasze firmy mogły się razem promować na zewnątrz - powiedziała Urszula Bancerz.

Wczorajsze spotkanie było podsumowaniem minionych lat pracy. Kolejne Forum będzie dotyczyło już tylko przyszłości i możliwościom rozwoju.

Ci, co wygrywają, nigdy nie odpuszczają. Ci, co odpuszczają, nigdy nie wygrywają.

Kolejne spotkanie już za rok.  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE