Reklama

Ogród botaniczny UMCS otwarty dla zwiedzających

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UMCS Lublin

Ogród botaniczny UMCS otwarty dla zwiedzających - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości 16 kwietnia br. rozpoczyna się kolejny sezon turystyczny w Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie. Z tej okazji w salach Dworku Kościuszków zostanie wyeksponowana wystawa ?Kozłówka ? Pomnik Historii? przedstawiająca nieznaną historię Pałacu oraz jego dawnych właścicieli.

Wernisaż rozpocznie się o godz. 11.00 i połączony będzie z prelekcjami multimedialnymi o Muzeum (oprócz godz. 11.00, dodatkowo także o godz. 15.00). Wystawa będzie udostępniana zwiedzającym do 29 maja br. Zapraszamy od środy do piątku w godz.: 10.00–17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 11.00-18.00.

Ogród Botaniczny UMCS będzie czynny do 31 października (od poniedziałku do piątku od godz. 9.00, w soboty, niedziele i święta: od godz. 10.00).

W całym okresie zaplanowano wiele wydarzeń edukacyjno-kulturalno-rekreacyjnych, konkursów, wystaw i tematycznych spacerów dla dzieci i dorosłych. Kalendarium przesyłam w załączniku. Dodatkowe informacje dotyczące poszczególnych inicjatyw będą podawane przed ich planowaną datą.

Cennik biletów wstępu oraz szczegóły dotyczące zwiedzania dostępne są na stronie: www.garden.umcs.pl,

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE