Reklama

Niewypłacalność Biura Podróży ITALY TOURS

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Internet

Niewypłacalność Biura Podróży ITALY TOURS - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Marszałkowski informuje, że do Marszałka Województwa Lubelskiego zostało złożone oświadczenie o niewypłacalności przez firmę Biuro Podróży ITALY TOURS Krzysztof Świątkowski z siedzibą w Opolu Lubelskim ul. Krzywe Koło 63.

Firma Italy Tours posiada gwarancję ubezpieczeniową w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych, wystawioną przez Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A. z siedzibą w Warszawie, Aleje Jerozolimskie 172 obejmującą ochroną umowy o organizowanie imprez turystycznych, zawarte w okresie jej obowiązywania, tj. od dnia 06 czerwca 2015 r. do 05 czerwca 2016 r. i od 06 czerwca 2016 r. do 05 czerwca 2017 r.

Uprawnieni do składania roszczeń są poszkodowani klienci, którzy nie otrzymali należnych świadczeń z tytułu umowy zawartej z ITALY TOURS w związku z niezrealizowanymi lub przerwanymi imprezami turystycznymi.

Roszczenie może złożyć osoba, która zawarła umowę w imieniu swoim i pozostałych osób z umowy, jak również każdy klient z umowy we własnym imieniu. W przypadku składania roszczeń przez agentów prosimy pamiętać o dołączeniu pełnomocnictwa od klienta.

W celu złożenia wniosku o wypłatę środków na pokrycie zwrotu wpłat za niezrealizowane imprezy turystyczne prosimy wypełnić formularz zgłoszenia szkody z umowy gwarancji ubezpieczeniowej oraz oświadczenie. Do formularza zgłoszenia szkody należy dołączyć:

  • Kopię umowy o świadczenie usług turystycznych zawartej pomiędzy organizatorem turystyki ITALY TOURS a klientem;
  • Kopię dowodu wpłaty na rzecz organizatora turystyki należności za imprezę turystyczną, określonej w ww. umowie (np. wyciąg bankowy, pokwitowanie/ paragon).

Wypełnione dokumenty prosimy przesyłać na adres:
Towarzystwo Ubezpieczeń INTER Polska S.A.
Aleje Jerozolimskie 172, 02-486 Warszawa
lub faksem : +48 22 333 77 91
lub mailem: odszkodowanie@interpolska.pl

Zgodnie z prawnie ustanowionymi zapisami umów gwarancji ubezpieczeniowych nieprzekraczalny termin składania roszczeń:
  • dla klientów, którzy zawarli umowy w okresie od dnia 06 czerwca 2015 r. do 05 czerwca 2016 r. upływa 07 czerwca 2017 r.,
  • dla  klientów, którzy zawarli umowy w okresie od dnia 06 czerwca 2016 r. do 05 czerwca 2017 r. upływa 07 czerwca 2018 r.

Wszelkie pytania można zadawać również telefonicznie w dni powszednie w godzinach 09:00 - 17:00 tel.: 801888997, +48 22 3337788

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE