Reklama

Nie będzie kurowania w Nałęczowie. Rząd zawiesił działalność uzdrowisk

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: zdrowy-senior.org

Nie będzie kurowania w Nałęczowie. Rząd zawiesił działalność uzdrowisk - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W związku z rozporządzeniem ministra zdrowia z piątku w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego, od 14 marca do odwołania, uzdrowiska zawieszają czasowo swoją działalność, w tym jednostka w Nałęczowie w powiecie puławskim.

"Jeżeli posiadasz potwierdzone przez oddział wojewódzki NFZ, skierowanie na leczenie uzdrowiskowe, które ma rozpocząć się po 14 marca 2020 roku – NIE JEDŹ, ZOSTAŃ W DOMU. Skierowanie do sanatorium będzie mogło być zrealizowane w późniejszym terminie, z zachowaniem obecnego miejsca w kolejce oczekujących. Szczegółowych informacji udzielą oddziały wojewódzkie NFZ" - czytamy w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej Narodowego Funduszu Zdrowia.


Szczegółowych informacji będą udzielali pracownicy lubelskiego oddziału NFZ pod numerem tel. 661 881 032. Pracownicy oddziału będą również sami telefonować do osób, które miały w najbliższych dniach rozpocząć turnus leczniczy w uzdrowisku, aby poinformować ich o sytuacji. Będą także wysyłać do nich sms-y.


- Chciałabym podkreślić, że te działania podejmowane są w trosce o bezpieczeństwo naszych pacjentów, aby zmniejszyć rozprzestrzenianie się koronawirusa - podkreśla Małgorzata Bartoszek, rzecznik prasowy Lubelskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE