Reklama

Napadli na dostawcę jedzenia

Opublikowano: pon, 6 lut 2017 12:39
Autor: | Zdjęcie: portalowe

Napadli na dostawcę jedzenia - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Lubelscy policjanci zatrzymali dwoje sprawców rozboju na dostawcy jedzenia. Grozi im do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w niedzielę tuż po godzinie 1:00 na ul. Montażowej w Lublinie. 20-letni dostawca jedzenia udał się tam w celu dostarczenia zamówienia. Kiedy wychodził z klatki zaczepiła go młoda kobieta, która znajdowała się w towarzystwie 4 innych osób. Grożąc mu zażądała wydania pieniędzy. Dostawca dał kobiecie 11 zł i ruszył w kierunku swojego auta. Następnie kiedy chciał wejść do samochodu podbiegł do niego mężczyzna, który znajdował się w tej grupie. Również używając gróźb zażądał wydania całej gotówki. Poszkodowany oddał pozostałe pieniądze, które miał przy sobie i odjechał z miejsca zdarzenia. O całym zajściu powiadomił policję.

Skierowani na miejsce policjanci z II Komisariatu Policji zatrzymali w pobliżu miejsca zdarzenia kobietę, która odpowiadała rysopisowi. Okazała się nią 20-letnia mieszkanka Lublina. Chwilę później na ul. Andersa wpadł drugi sprawca. Zatrzymał go patrol wywiadowców z KMP w Lublinie. Dodatkowo przy mężczyźnie funkcjonariusze ujawnili amfetaminę. Mężczyzna to 21-letni mieszkaniec Lublina.

Zatrzymani trafili do policyjnego aresztu. Dzisiaj zostaną doprowadzeni przez policjantów z VI Komisariatu Policji w Lublinie do Prokuratury, gdzie usłyszą zarzuty. Za dokonanie rozboju grozi im do 12 lat pozbawienia wolności. 21-latek będzie odpowiadał również za posiadanie środków odurzających.


UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE