Reklama

Reklama

Namówił 14-latkę do kontaktów seksualnych. Kontaktował się z nią przez Internet

Opublikowano:
Autor:

Namówił 14-latkę do kontaktów seksualnych. Kontaktował się z nią przez Internet - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Mężczyzna kontaktując się z 14-latką poprzez media społecznościowe, doprowadził ją do kontaktu seksualnego. Zatrzymany usłyszał zarzuty w recydywie.

Reklama

Realizacja sprawy była efektem pracy operacyjnej policjantów z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością KWP w Lublinie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 24-latek poznał 14-letnią mieszkankę Lublina na jednym z portali internetowych. Bardzo szybko ich znajomość przeniosła do komunikatora, gdzie nawiązywali połączenia wideo. Jak wynika z materiałów sprawy, mężczyzna podczas rozmów wideo doprowadził 14-latkę do wykonania innej czynności seksualnej. Dodatkowo ustalono, że w pamięci swoich urządzeń elektronicznych może posiadać treści pornograficzne z udziałem małoletniej.

 

24-latek został zatrzymany pod Krakowem przez policjantów z Wydziału dw. z Cyberprzestępczością oraz z V komisariatu w Lublinie. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli sprzęt elektroniczny, który zostanie teraz dokładnie sprawdzony.

 

Mężczyzna trafił do Prokuratury Rejonowej Lublin-Północ, gdzie usłyszał dwa zarzuty. Podejrzany za swoje czyny odpowiadał będzie w warunkach recydywy. Jak się okazało w przeszłości był już karany za kontakty seksualne z nieletnią. Na wniosek śledczych 24-latek został tymczasowo aresztowany przez sąd na okres 3 miesięcy. Sprawa jest rozwojowa.

 

Za te przestępstwa może mu grozić do 18 lat więzienia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE