Reklama

Reklama

Muzeum Wsi Lubelskiej w gronie najlepszych na turystycznym portalu

Opublikowano: sob, 21 lis 2020 08:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Muzeum Wsi lubelskiej zostało nagrodzone certyfikatem jakości Travellers’ Choice przyznawanym przez stronę TripAdvisor. Tym samym znalazło się w gronie najlepszych 10% obiektów na największej stronie poświęconej turystyce.

Reklama

Skansen z certyfikatem

 

Muzeum Wsi Lubelskiej zostało nagrodzone certyfikatem  jakości Travellers’ Choice przez największą na świecie stronę turystyczną TripAdvisor. Nagroda od ponad 10 lat jesy wyrazem uznania dla instytucji, atrakcji turystycznych, które stale otrzymują wysokie oceny. Jest przyznawana na podstawie jakości, aktualności i liczby pochlebnych recenzji przesłanych na stronę TripAdvisor w ciągu 12 miesięcy. Wyróżnieni certyfikatem Travellers’ Choice należą do grona najlepszych 10% obiektów na stronie TripAdvisor.

 

TripAdvisor

 

TripAdvisor to strona poświęcona turystyce zbierająca opinie m.in. o atrakcjach turystycznych na świecie. Dzięki 760 milionom recenzji i opinii na temat bazy obiektów turystycznych, obejmującej około 8,3 miliona obiektów zakwaterowania, linii lotniczych, atrakcji i restauracji, podróżni korzystający ze strony TripAdvisor mogą poznać opinię większości. Na podstawie opinie mogą podejmować decyzje dotyczące m.in. wyboru sposobu spędzania wolnego czasu.

 

Witryny współpracujące ze stroną są dostępne na 49 rynkach i odnotowują średnio 490 milionów unikalnych odwiedzin miesięcznie. W ten sposób tworzą społeczność podróżnych. 

 

Zgodnie ze stroną skansen jest numerem drugim wśród 45 atrakcji w Lublinie. Ma 315 recenzji i w większości jest oceniany jako "doskonałe". 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE