Reklama

Moto Session już niedługo!

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Moto Session

Moto Session już niedługo! - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W weekend 7-8 maja zapraszamy na Moto Session. Lubelskie Święto Motoryzacji to obowiązkowa pozycja w kalendarzu imprez w 2016 r.

W tym roku na zwiedzających czekać będą wystawy nie tylko samochodów, ale także  motocykli, a ponadto spotkania z pasjonatami motoryzacji, ciekawostki z branży i ekstremalne pokazy.

Na terenie Targów Lublin zaparkują auta najbardziej znanych światowych firm. Wśród wielu modeli pojawią się premiery takich marek jak m.in.: Fiat, Ford, Opel, Peugeot, Renault, Mitsubishi, Skoda. W strefie motorsport staną auta rajdowe i wyścigowe startujące w RSMP (Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski) i GSMP (Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski). Ponadto - samochody off-road, amerykańskie, samochody po tuningu oraz sprzęt car audio.

Wrażeń dostarczą pokazy driftu, jazdy wyczynowej na motocyklach, elektrycznej deskorolce czy trajku.  Zwiedzający będą mieli okazję poczuć adrenalinę na fotelu pasażera w drift taxi. Nie zabraknie wielu dodatkowych atrakcji, m.in.: symulatorów, malowania samochodu przez najmłodszych oraz konkursów. Nagrodą główną w jednym z nich będzie samochód przygotowany do udziału w wyścigu wraków organizowanych w Lublinie przez Stowarzyszenie Wrak Race.

Podczas Moto Session (w sobotę 7 maja) odbędzie się etap okręgowy XXIV Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy w Lublinie organizowany przez Polski Czerwony Krzyż. W Mistrzostwach udział biorą 5-osobowe drużyny szkół ponadgimnazjalnych, które przygotowują się do zmagań przez cały rok szkolny. Zadaniem drużyn jest udzielenie pierwszej pomocy na specjalnie zaaranżowanych stacjach urazowych. Ich działania oceniają Sędziowie - Instruktorzy Pierwszej Pomocy PCK, ratownicy.

Zapraszamy na Lubelskie Święto Motoryzacji!
Targi Lublin, ul. Dworcowa 11
Sobota 7 maja godz. 10:00-18:00
Niedziela 8 maja godz. 10:00-17:00

Strona www: www.motosession.pl.
Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/258723374469640/?active_tab=posts 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE