Reklama

Reklama

Miasto Lublin zachęca do korzystania z wyszukiwarki grobów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Miasto Lublin zachęca do korzystania z wyszukiwarki grobów - Zdjęcie główne

Wyszukiwarka "Grobonet" funkcjonuje od 2010 roku i umożliwia znalezienie grobów swoich bliskich | foto Miasto Lublin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta zachęca do korzystania z interenetowej wyszukiwarki grobów na lubelskich cmentarzach. Dzięki niej można zapalić też wirtualnego znicza z dedykacją.

Reklama

W najbliższą niedzielę (1 listopada) przypada uroczystość Wszystkich Świętych. W związku z tym Urząd Miasta Lublin przypomina, że za pośrednictwem strony internetowej cmentarze.lublin.eu można odnaleźć groby znajdujące się na lubelskich cmentarzach komunalnych przy Drodze Męczenników Majdanka oraz przy ul. Białej. Wyszukiwarka "Grobonet" funkcjonuje od 2010 roku i umożliwia znalezienie grobów swoich bliskich w bazie 67 tys. 150 pochowanych osób oraz zlokalizowanie ich grobu na mapie.
 
- Po wpisaniu danych osoby zmarłej w polu wyszukiwania, wyświetlą się nie tylko fotografie nagrobka i dokładne wskazanie sektora, rzędu i numeru kwatery, ale również dane wszystkich pozostałych osób pochowanych w tej lokalizacji. System umożliwia także zapalenie wirtualnego znicza z dedykacją, do czego zachęcamy, zwłaszcza w stanie epidemii - informuje Monika Głazik z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE