Reklama

Miasto Lublin przeprowadza ankietę o organizacjach pozarządowych. Jaka jest Twoja opinia?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: marki.net.pl

Miasto Lublin przeprowadza ankietę o organizacjach pozarządowych. Jaka jest  Twoja opinia? - Zdjęcie główne

foto marki.net.pl

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Do urzędu dotychczas wpłynęło już ponad 80 ankiet dotyczących sektora NGO. Miasto Lublin zbiera informacje o sytuacji lubelskich organizacji pozarządowych do końca tygodnia (26 kwietnia).

- Organizacje pozarządowe to nie tylko realizatorzy zadań miejskich, partnerzy wielu przedsięwzięć sportowych czy kulturalnych. To także bardzo specyficzna grupa pracodawców, funkcjonująca na innych zasadach niż przedsiębiorcy. Większość lubelskich organizacji to nasi doskonali partnerzy, których nie możemy zostawić samych sobie. Kierujemy do nich ankietę on-line, aby w ten sposób poznać ich sytuację, dowiedzieć się co z naszych dotychczasowych działań sprawdziło się, a co możemy zmienić. - mówi Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, z-ca Prezydenta Miasta Lublin.


W Lublinie działa kilkaset organizacji pozarządowych, których odbiorcami są mieszkańcy naszego miasta. Wiele organizacji umożliwia realizację pasji mieszkańców. Ich działanie jest zróżnicowane, a miasto chce wiedzieć, z jakimi problemami organizacje pozarządowe się borykają i jakie mają potrzeby. Informacje pomogą dostosować politykę miasta do ich potrzeb oraz przygotować poradnik z najczęściej pojawiającymi się pytaniami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE