Reklama

Metamorfozy sentymentalne w "Chatce Żaka"

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UMCS Lublin

Metamorfozy sentymentalne w "Chatce Żaka" - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Powoli zbliża się Lubelski Festiwal Piosenki Autorskiej i Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego "Metamorfozy Sentymentalne". To organizowane już po raz piąty ogólnopolskie wydarzenie odbędzie się w dniach: 8-9 kwietnia 2016 r. (piątek, sobota) w ACK UMCS "Chatka Żaka" (Lublin, ul. Radziszewskiego 16).

Każda edycja Festiwalu ma swoją myśl przewodnią, inspirowaną jednym z tekstów Jacka Kaczmarskiego – w tym roku będzie to utwór „Między nami”.

Festiwal rozpocznie się 8 kwietnia o godz. 13.00 od koncertu konkursowego, następnie o godz. 18.00 przewidziano wernisaż Miriam Poździk i Aleksandry Różańskiej "Między nami". O godz. 19.30 odbędzie się koncert piosenki literackiej z udziałem Aleksandry Adamczyk, Łukasza Burczyńskiego, Marka Tercza oraz Piotra Dąbrówki.

W następnych dniach również nie zabraknie atrakcji. Przewidziano m.in. koncert zespołu Raz Dwa Trzy czy spotkanie autorskie z Kazikiem Staszewskim.

Więcej szczegółów na stronie internetowej: metamorfozysentymentalne.pl oraz na facebooku: http://www.facebook.com/MetamorfozySentymentalne

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE