Reklama

Lublin z duszą

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Redakcja

Lublin z duszą  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Po sezonowej przerwie ruszyły Spacery ?Lublin z Duszą?. Do udziału w oryginalnych wycieczkach z pasjonatami Lublina zapraszamy studentów ze wszystkich lubelskich uczelni oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Na najwybitniejszego spacerowicza czeka w tym sezonie voucher na zakup sportowych butów.

Wycieczki zostały opracowane w autorski sposób z udziałem specjalnie zaangażowanych do projektu przewodników tzw. „opowiadaczy”, którzy w barwny sposób potrafią słowem portretować Lublin. To dzięki nim można poznać czym jest dusza miasta. Uczestnictwo w wycieczkowej grupie ma jeszcze jeden walor: pozwala na nawiązanie znajomości z innymi młodymi ludźmi (studentami bądź uczniami szkół ponadgimnazjalnych). Organizatorzy polecają spacery wszystkim tym, którzy chcieliby lepiej poznać miasto i bardziej je polubić.

W tym sezonie na najbardziej aktywnego spacerowicza czeka voucher na zakup sportowych butów. Więcej informacji już wkrótce na stronie www.spacery.lublin.eu bądź na oficjalnych facebookowym profilu projektu. Z terminami wycieczek można zapoznać się na stronie spacery.lublin.eu. Najbliższe wolne terminy to: 7 i 19 kwietnia. Wymagane są wcześniejsze zapisy - drogą mailową bądź telefonicznie.

Informacje i zapisy:

  • Urząd Miasta Lublin
  • Wydział Strategii i Obsługi Inwestorów
  • plac Litewski 1, pokój 303, III piętro
  • tel. 81 466 2512
  • email: spacery@lublin.eu

Organizatorami spacerów są: Urząd Miasta Lublin, Ośrodek „Brama Grodzka Teatr NN”, Duszpasterstwo Akademickie KUL. Współpracujemy z lubelskimi uczelniami, szkołami, instytucjami.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE