Reklama

Reklama

Lubelski ZTM nie ponowi akcji "STOP BILET" i nie ograniczy kursów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lubelski ZTM nie ponowi akcji "STOP BILET" i nie ograniczy kursów - Zdjęcie główne

Lubelski ZTM nie ponowi akcji "STOP BILET" i nie ograniczy kursów | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Z powodu sytuacji epidemicznej Zarząd Transportu Miejskiego póki co nie ponowi akcji "STOP BILET" i nie zmniejszy częstotliwości kursowania autobusów i trolejbusów, co miało miejsce wiosną w trakcie lockdownu.

Reklama

Wiosną tego roku, w odpowiedzi na wprowadzony lockdown w trakcie którego Polacy byli zobligowani przez rząd do pozostawania w domach i przemieszczenia się tylko w celu załatwienia niezbędnych spraw, ZTM prowadził akcję "STOP BILET". W ramach działania można było zawiesić bilet okresowy. Akcja trwała do 30 czerwca. 

 

Od 17 października obowiązują nowe obostrzenia w związku z pogaraszającą się sytuacją epidemiczną. Lublin został włączony do tzw. czerwonej strefy.

 

- W związku z pojawiającymi się zapytaniami dotyczącymi możliwości zawieszenia ważności zakupionych wcześniej biletów okresowych lub ich zwrotu, w związku z przejściem na naukę/pracę zdalną informujemy że w chwili obecnej nie wprowadzono takiej możliwości - informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie

 

Dodatkowo ZTM informuje, że skoro ograniczenia obowiązujące obecnie w ramach tzw. czerwonej strefy, nie wykluczają przemieszczania się osób w przestrzeni publicznej, nie przewiduje się zmniejszenia częstotliwości kursowania pojazdów komunikacji miejskiej. Poza tym, w ramach tzw. czerwonej strefy zaostrzono limit pasażerów w środkach transportu publicznego. Wynosi on 30% liczby wszystkich miejsc siedzących i stojących. Dlatego ZTM ma dobre wieści dla pasażerów.

 

- Biorąc pod uwagę konieczność dochowania reżimów sanitarnych, w tym dotyczących liczby osób w pojeździe na najpopularniejszych kursach pojawią się dodatkowe pojazdy - informuje ZTM.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE