Reklama

Reklama

Lubelski ratusz wydłuża czas przyjmowania zgłoszeń do Kuchni Inspiracji

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Miasto Lublin

Lubelski ratusz wydłuża czas przyjmowania zgłoszeń do Kuchni Inspiracji - Zdjęcie główne

Projekt "Kuchnia Inspiracji", który jest nowym elementem prestiżowego Programu „Miejsca Inspiracji”, projektu realizowanego od 10 lat przez Miasto Lublin | foto Miasto Lublin

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Z powodu częściowego zamknięcia branży gastronomicznej, Urząd Miasta Lublin wydłużył czas przyjmowania zgłoszeń do programu "Kuchnia Inspiracji", który ma promować najlepsze lubelskie lokale gastronomiczne.

Reklama

Około dwa tygodnie temu w życie weszły nowe obostrzenia. Zgodnie z nimi cała gastronomia została częściowo zamknięta. Może jedynie sprzedawać jedzenie na wynos i dowóz. Jednoczesnie niedawno zainicjowano projekt "Kuchnia Inspiracji", który jest nowym elementem prestiżowego Programu „Miejsca Inspiracji”, projektu realizowanego od 10 lat przez Miasto Lublin. Jego celem jest promocja najlepszych miejsc z branży gastronomicznej działających w Lublinie. Do Programu może zgłosić się każdy przedsiębiorca świadczący usługi gastronomiczne i posiadający własną kuchnię w Lublinie.

 
- Ze względu na trudną sytuację branży gastronomicznej oraz brak możliwości przeprowadzenia dalszych etapów kwalifikacji, czas przyjmowania zgłoszeń do Programu „Kuchnia Inspiracji” został wydłużony. Lokalne restauracje, puby i enoteki mogą zgłaszać swój udział do odwołania, tj. do czasu ponownego otwarcia lokali - informuje Monika Głazik z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.
 

Kwalifikacja do programu przebiega w czterech etapach. Pierwszy polega na zebraniu nadesłanych dokumentów rekrutacyjnych. Potem spośród przesłanych zgłoszeń, Komisja Programowa wybierze 15 najlepszych podmiotów. W trzecim etapie uczestnicy zaprezentują swoje lokale i restauracje przed Komisją, dodatkowo każdą restaurację będą mogli ocenić klienci za pośrednictwem ankiet. Ostateczną decyzję o przyznaniu 10 najlepszym uczestnikom Tytułu „Miejsce Inspiracji” podejmie Komisja. Po dwóch latach od otrzymania tytułu „Miejsce Inspiracji”, po audycie i ponownej ocenie, najlepsze trzy lokalizacje otrzymają tytuł na stałe.

 
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE