Reklama

Lubelski Ratusz szykuje gadżety promocyjne

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: DSM

Lubelski Ratusz szykuje gadżety promocyjne - Zdjęcie główne

O wydanie materiałów promocyjnych mogą ubiegać się organizacje non-profit, pozarządowe, placówki naukowo-oświatowe, jednostki samorządowe, instytucje i organizatorzy projektów o znaczeniu promocyjnym dla miasta | foto DSM

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta ogłosił przetarg na wykonanie i dostawę gadżetów promocyjnych z nadrukiem dla gminy Lublin. Mają to być kubki i filiżanki, które dostaną lubelskie organizacje non-profit.

Kubki i filiżanki

 

Zamówienie obejmuje wykonanie i dostawę kubków i filiżanek promocyjnych z nadrukami tematycznie powiązanymi z miastem (napis "LUBLIN", panorama dawnego Lublina). Wybrany wykonawca dostarczy 430 czarnych kubków porcelitowych z uchem o pojemności 460 ml z nadrukiem techniką kalki ceramicznej w kolorach złoty błysk, biały, czerwony; 900 białych kubków porcelitowych bez ucha o pojemności 380 ml w kartoniku z okienkiem, z nadrukiem techniką kalki ceramicznej w kolorze złoty błysk oraz 440 białych filiżanek ze spodkiem o pojemności 150 ml w opakowaniu, z nadrukiem srebrnym i czerwonym wykonanym kalką ceramiczną. 

 

Oferty można składać do 17 sierpnia. 

 

Kto dostanie gadżety?

 

- Dysponentem materiałów promocyjnych jest Referat ds. Marketingu Miasta w Kancelarii Prezydenta. Materiały wydawane są bezpłatnie organizatorom projektów mających szczególne znaczenie dla promocji miasta - informuje Monika Głazik z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin. 

 

O ich wydanie mogą ubiegać się organizacje non-profit, pozarządowe, placówki naukowo-oświatowe, jednostki samorządowe, instytucje i organizatorzy projektów o znaczeniu promocyjnym dla miasta. Wnioski dotyczące wydania materiałów promocyjnych z podpisem osoby upoważnionej do reprezentowania wnioskodawcy można składać w Referacie ds. Marketingu Miasta w Kancelarii Prezydenta (ul. Rynek 8, I piętro, 20-111 Lublin) lub drogą elektroniczną. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE