Reklama

Lubelski ratusz szuka firmy do opieki nad wybiegami dla psów

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lubelski ratusz szuka firmy do opieki nad wybiegami dla psów - Zdjęcie główne

Lubelski ratusz szuka firmy do opieki nad wybiegami dla psów, gdzie czworonogi mogą bawić się i nie uciec właścicielom. | foto Pixabay

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta ogłosił przetarg na utrzymanie lubelskich wybiegów dla psów. Na razie w mieście jest 6 takich miejsc, ale w przyszłości powstaną jeszcze trzy.

Wybiegi dla psów to obiekty, gdzie można spuścić psa ze smyczy, by ten mógł wybiegać się i wybawić, ale nie uciec, bo teren jest ogrodzony. Aktualnie w Lublinie jest sześć wybiegów dla psów i znajdują się przy ul. Ogródkowej, Okrzei, Dziewanny, Rąblowskiej, Koncertowej i Pana Tadeusza.

 

Zwycięca przetargu na utrzymanie wybiegów nie tylko będzie opiekował się już istniejącymi, ale zadba też o te, które jeszcze są tylko w planach. Chodzi o trzy wybiegi w parku Ludowym. Pojawią się w nich m.in. tunel, równoważnie, kładki zręcznościowe, rampy i obręcz. 

 

Dlatego zakres zamówienia obejmuje przede wszystkim utrzymanie i naprawę wszystkich 9 wybiegów dla psów na terenie Lublina. Do zadań wykonawcy będzie należało np.: utrzymywanie terenów w czystości, opróżnianie koszy na psie odchody, koszenie trawników, wygrabiane liści, regeneracja zdewastowanych trawników, pielęgnacja drzew, krzewów i żywopłotów oraz wymiana piasku w psiej toalecie. W zakresie obowiązków jest też: utrzymanie, naprawa i konserwacja wyposasażenia czyli ogrodzenia, bram, furtek, koszy, tablic informacyjnych i urządzeń do zabawy czworonogów. 

 

Umowa z wykonawcą ma obowiązywać od początku listopada do końca października 2022 roku. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE