Reklama

Reklama

Lubelski Ratusz nagrodzony za jakość usług

Opublikowano: 22 lutego 2021 15:07
Autor: oprac. Joanna Niećko | Zdjęcie: Wikipedia

Lubelski Ratusz nagrodzony za jakość usług | foto Wikipedia

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Urząd Miasta Lublin dostał certfikat ISO potwierdzający wysoką jakoś usług w zakresie administracji samorządowej. - Otrzymany certyfikat potwierdza, że nasz Urząd jest miejscem przyjaznym klientowi, działającym na odpowiednim poziomie jakości pracy oraz świadczonych usług - mówi Andrzej Wojewódzki, Sekretarz Miasta Lublin.

Reklama

Urząd Miasta Lublin ponownie otrzymał certyfikat zgodności Systemu Zarządzania Jakością z wymaganiami międzynarodowej normy w zakresie: świadczenie usług administracji samorządowej związanych z realizacją zadań publicznych na rzecz klientów Ratusza. W ten sposób została potwierdzona wysoka jakość świadczonych usług dla mieszkańców w zakresie administracji samorządowej.

- Od 13 lat Urząd Miasta Lublin systematycznie rozwija system zarządzania jakością, w którym koncepcje i działania są zorientowane na jakość w każdym procesie, odpowiadając tym samym międzynarodowym normom. Otrzymany certyfikat potwierdza, że nasz Urząd  jest miejscem  przyjaznym klientowi, działającym na odpowiednim poziomie jakości pracy oraz świadczonych usług, zaś wdrożony System Zarządzania Jakością odpowiada najwyższym standardom wyznaczonym Normą ISO 9001 - mówi Andrzej Wojewódzki, Sekretarz Miasta Lublin, Pełnomocnik ds. Systemu Zarządzania Jakością.

Od momentu uzyskania pierwszego certyfikatu w 2009 roku, Ratusz corocznie poddaje się badaniu weryfikującemu zgodność działań Urzędu z wymogami normy ISO 9001, a co trzy lata, w związku z upływem terminu ważności certyfikatu, przeprowadzany jest tzw. audyt recertyfikujący. Badanie odbyło się w styczniu i potwierdziło zgodność działań Urzędu z wymogami Normy ISO 9001.

Zgodność jakości świadczonych usług z normą potwierdziła jednostka certyfikująca – Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A. Urząd otrzymał również Certyfikat IQNet przyznawany przez międzynarodową sieć jednostek certyfikujących z 35 krajów.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.