Reklama

Lubelski radny apeluje o montaż lustra i obniżenie poboczy nad Zalewem Zemborzyckim

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Lubelski radny apeluje o montaż lustra i obniżenie poboczy nad Zalewem Zemborzyckim - Zdjęcie główne

Lubelski radny apeluje o montaż lustra i obniżenie poboczy nad Zalewem Zemborzyckim. Ratusz jeszcze nie odpowiedział.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości O poprawę bezpieczeństwa wyjazdu z ul. Modrej do ul. Letniskowej w okolicy Zalewu Zemborzyckiego, do prezydenta Krzysztofa Żuka apeluje radny Leszek Daniewski. Odpowiedzi jeszcze nie dostał.

Radny Leszek Daniewski (Klub Prezydenta Krzysztofa Żuka) w tej sprawie wystąpił z interpelacją. Na poczatku pisma przypomniał, że jego wcześniejsza interpelacja w sprawie postawienia lustra dla wyjeżdżających z ul. Modrej do ul. Letniskowej (ulice znajdują się obok Zalewu Zemborzyckiego), nie została pozytywnie rozpatrzona, więc kwestia bezpieczeństwa w tym miejscu nadal jest nie rozwiązana. 

 

- Zagrożenie, które występuje na tym skrzyżowaniu spowodowane jest bardzo wysokimi skarpami oraz stromym zjazdem. Jest to szczególnie uciążliwe w okresie letnim, kiedy skarpy porośnięte są uprawami rolnymi - twierdzi Leszek Daniewski.

 

Dlatego radny poprosił o rozważenie możliwości obniżenia poboczy ul. Modrej i o ponowne przeanalizowanie możliwości postawienie lustra dorogowego. 

 

Przy okazji ponowił prośbę o wykonanie pobocza odcinka ul. Letnskowej od ul. Krężnickiej do przejazdu kolejowego (odcinek 50 metrów), którą przedstawił w trakcie wizji lokalnej z udziałem Dyrektora Wydziału Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Lublin. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE