Reklama

Reklama

Lubelska radna zabiega o budowę ul. Siewierzan

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: DSM

Lubelska radna zabiega o budowę ul. Siewierzan - Zdjęcie główne

O realizację inwestycji poprosiła radna Monika Orzechowska | foto DSM

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Monika Orzechowska poprosiła władze miasta o ujęcie w miejskim budżecie na 2021 rok, budowy ul. Siewierzan (dzielnica Szerokie) z nawierzchnią i oświetleniem. Jeszcze nie otrzymała odpowiedzi.

Reklama

Radna miejska Monika Orzechowska w interpelacji do prezydenta miasta zwróciła się z prośbą o ujecie w przyszłorocznym budżecie propozycji realizacji projektu budowy ulicy Siewierzan (równoległa do ul. Wołynian i bliska al. Mazowieckiego), która ma pozwolenie na budowę i czeka na realizację. Podkreśliła, że sprawa jest bardzo pilna, bo projekt niedługo straci ważność.  Projekt inwestycji przygotowany przez mieszkańców ulicy Siewierzan z własnych środków (45 tys. zł) został przekazana do Zarządu Dróg i Mostów w 2016 roku, a uzyskanie pozwolenia na budowę nastąpiło w 2018 roku.

 

- Koszt budowy ulicy Siewierzan będzie relatywnie niski ze strony Miasta Lublin, ponieważ przy okazji budowy sąsiedniej ulicy Sławin (2014) w ulicy Siewierzan zostały wykonane wszystkie prace ziemne (kanalizacja deszczowa) więc do realizacji inwestycji pozostaje nawierzchnia i oświetlenie ulicy - napisała Monika Orzechowska (klub prezydenta Krzysztofa Żuka). 

 

Jeszcze nie dostała odpowiedzi.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE