Reklama

Lubelska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Utrudnienia w ruchu

Opublikowano:
Autor:

Lubelska Pielgrzymka Piesza na Jasną Górę. Utrudnienia w ruchu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Informujmy, o zmianach w organizacji ruchu jakie będą towarzyszyły Lubelskiej Pielgrzymce Pieszej na Jasną Górę.

   Pielgrzymi wyruszą jutro (środa, 3 sierpnia) około godz. 10 z pl. Katedralnego. Pątnicy przejdą ulicami: Królewską, Krakowskim Przedmieściem (w tym deptakiem oraz chodnikiem wzdłuż Poczty Głównej), Racławickimi, Kraśnicką na teren gminy Konopnica. W związku z tym ul. Królewska zostanie zamknięta dla ruchu. Podobnie będzie na ul. Krakowskie Przedmieście (na odcinku od ul. 3 Maja do ul. Lipowej)na pasie ruchu w kierunku Ogrodu Saskiego.  Natomiast na Al. Racławickich i al. Kraśnickiej pielgrzymi będą poruszali się na zasadzie kolumny pieszych, która zajmie jeden pas ruchu. Ruch na skrzyżowaniach na trasie przemarszu zostanie wstrzymany przez policję. 


   W pielgrzymce weźmie udział około 3000 osób. Uczestnicy będą podzieleni na 19 grup, a między wyjściami kolejnych grup będzie obowiązywał 10 minutowy odstęp czasowy. Pozwoli to na: przejazd ul. Krakowskie Przedmieście i umożliwienie przejazdów przez skrzyżowania bocznym wlotom Al. Racławickich i al. Kraśnickiej. 

   Prosimy kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności.Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE