Reklama

Reklama

Lubelska komunikacja miejska pojedzie już po większym odcinku Krakowskiego Przedmieścia

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

Lubelska komunikacja miejska pojedzie już po większym odcinku Krakowskiego Przedmieścia - Zdjęcie główne

Trwa remont Al.Racławickich, ale od piątku dostępny będzie już cały odcinek ul. Krakowskie Przedmieście, między skrzyżowaniami z ul. Lipową z jednej strony, a z ul. Chopina i ul. Ewangelicką z drugiej | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W piątek z powodu przebudowy Al.Racławickich zmieni się organizacja ruchu drogowego. Dla ruchu drogowego będzie otwarta już druga połowa jezdni ul. Krakowskie Przedmieście, ale może z niej korzystać tylko komunikacja miejska.

Reklama

Od piątku (30 października) dla ruchu drogowego otwarta zostanie druga połowa jezdni ul. Krakowskie Przedmieście, po stronie ul. Wieniawskiej. Tym samym dostępny będzie już cały odcinek ul. Krakowskie Przedmieście, między skrzyżowaniami z ul. Lipową z jednej strony, a z ul. Chopina i ul. Ewangelicką z drugiej.

- Jednak przejazd tym fragmentem ul. Krakowskie Przedmieście będzie możliwy tylko i wyłącznie dla pojazdów komunikacji miejskiej. Autobusy i trolejbusy będą miały możliwość jazdy na wprost w Al. Racławickie oraz skrętu w lewo w ul. Lipową. Samochody osobowe, nadal będą korzystały z objazdów wyznaczonych ulicami: Chopina, Okopową i Lipową - informuje Justyna Góźdź z Biura Prasowego w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin. 

 

Ulica Wieniawska będąca jedną z dróg dojazdowych do Al.Racławickich, nadal pozostaję zamknięta dla ruchu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE