Reklama

Reklama

Konsultacje społeczne dotyczące doliny Bystrzycy Wrotków

Opublikowano: wt, 22 paź 2019 19:04
Autor: | Zdjęcie: lublin.eu

Konsultacje społeczne dotyczące doliny Bystrzycy Wrotków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miasto Lublin rozpoczyna cykl spotkań z mieszkańcami w ramach prowadzonych konsultacji społecznych. Tematem będzie zagospodarowanie przestrzenne ESOCH dla wybranych terenów położnych w rejonach dolin rzecznych - rejon Bystrzyca Wrotków pomiędzy ul. Janowską a ul. Żeglarską.

Reklama

Konsultacje rozpoczną się spacerem przestrzennym w rejonie rzeki Bystrzycy 26 października br. Spacer poprowadzi dr Dawid Soszyński z Instytutu Architektury KUL, a udział w nim wezmę planiści miejscy. Zbiórka osób zainteresowanych planowana jest na godzinę 10:00 przed budynkiem Środowiskowego Domu Samopomocy przy ul. Nałkowskich 78.


W ramach konsultacji społecznych planowane są kolejne dwa spotkania w Szkole Podstawowej nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego, ul. Nałkowskich 110. Jedno odbędzie się w dniu 9 listopada br. w godzinach od 10 do 12:30. Podczas tego spotkania zainteresowani będą mogli wziąć udział w warsztatach, podczas których wykorzystane będą mapy geodezyjne obejmujące wyznaczony rejon doliny rzeki Bystrzycy. Zostaną wtedy również przedstawione uwarunkowania przestrzenno-funkcjonalne w obszarze opracowania planu. Organizacja ostatniego spotkania przewidziana jest na 7 grudnia w godzinach od 10 do 12:30 – będzie to spotkanie podsumowujące. Zostaną wtedy przedstawione wnioski ze spaceru przestrzennego oraz warsztatów.


Jak informuje Miasto Lublin, w ramach dodatkowych konsultacji będzie można składać wnioski do projektu planu do Wydziału Planowania Urzędu Miasta Lublin (ul. Wieniawska 14, 20-071 Lublin) do dnia 30 listopada br.UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.